aboutus

Şirket profili

Firmamız otomobil parçaları ve golf arabası parçaları ile profesyonel bir üretici ve tüccar olduğunu.

Golf sepeti parçaları iş, firmamız yapar ışık kiti, tampon, üst, dönüş sinyali gösterge kiti, dash kurulu, çamurluk parlama, tekerlek kapağı ve EZ-GO, CLUB ARABA ve YAMAHA golf sepeti için diğer birçok parça. Bu yıllarda, golf arabası parçalarımız Amerika Birleşik Devletleri'nde ve diğer ülke ve bölgelerde çok iyi satıldı. Firmamız Nivel, Madjax ve Red Hawk gibi kaliteli parçaları nedeniyle birçok müşteri ile istikrarlı bir iş ilişkisi kurmuştur.

Otomobil modifikasyon parçaları da benim önemli işim. AUDI, BMW, TOYOTA, HONDA, JEEP, BUICK, VW, CHEVORLET için egzoz sistemi, modifiye ön ızgara ve tampon ve yan basamak ve üst raf yapıyoruz. Bizim modifiye parçaları Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Güney Amerika ve Orta Doğu'ya ihraç edildi. Yüksek kalite ve uygun fiyat nedeniyle her müşteri parçalarımdan memnun.

Biz de yapabilirsiniz otomobil parçaları veya golf sepeti parçaları ihtiyaçlarına göre. Parça örnekleri bize gönderebilirsiniz. Size memnun ürünler sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Hizmet

Danışmanlık hizmeti

Golf arabası bölümünde sizin için profesyonel tasarımlar ve öneriler sunabiliyoruz.

Ürün servisi

Biz sizin için çeşitli golf arabası parçası üzerinde mananfacture sağlar ve aynı zamanda, OEM ve ODM de bizim için uygulanabilir.

Satış Sonrası Hizmet

Ürünlerinizle ilgili geri bildiriminizi aldıktan sonra 24 saat içinde yanıt vereceğiz ve tatmin edici olmayan öğeleriniz için yakında çözüm getireceğiz.

Ekibimiz

100'den fazla çalışan, sizin için tek elden hizmet veren Üretim, Satış ve Araştırma & Geliştirme, kendi alanlarında uzman ve size iyi hizmet ve en iyi ürünleri sunmaya dahil edilmiştir.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Miss. Cindy
Tel : 0086 13925528791
Kalan karakter(20/3000)