Mesaj gönder
tamam
TOP GOLF CO.,LTD 86--13925528791 cindy@golf-cartparts.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

TOP GOLF CO.,LTD şirket Profili

TOP GOLF CO.,LTD
 • İş türü

  Üretici,İhracatçı

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  EN İYİ GOLF

 • No. Çalışanları

  10~100

 • Yıllık satış

  1000000-5000000

 • Yıl kurulan

  2004

 • İhracat p.c

  80% - 90%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86--13925528791

Giriş

TOP GOLF CO., LTD 2004 yılında kurulmuştur,Dongguan&Jiangmen 50000 metrekarelik ve kapasitesi ayda yaklaşık 2000 ünitedir.EZ-GO'nun avantajlarını birleştiririz.Bu arada, gelişmiş teknolojiyi benimseyerek, ithal elektrikli otomobillerin teknik standartlarına uygun olarak tasarlanmış kendi otomobil serilerimizi araştırıp geliştirdik.Kapak parçaları özel PP otomotiv mühendislik malzemesinden yapılmıştır.Bu otomobiller benzersiz ve bireysel bir işletim sistemi, çevik ve pürüzsüz bir direksiyon sistemi ve bağımsız süspansiyon sistemi ile donatılmıştır..Eşsiz tarzımız, mükemmel kalitemiz, mükemmel hizmetimiz nedeniyle, müşteriler ve pazar tarafından maksimum ölçüde onaylandık.Danimarka, Finlandiya, Fransa, İspanya, Brezilya, Mauritius, Maldivler, Tayland, Filipinler vb. Bu ülkelerdeki müşterilerle iyi bir işbirliğimiz var.Farklı müşterilerin farklı taleplerini karşılayabiliyoruz. Farklı renk ve stil konfigürasyonlarını kabul ediyoruz..Biz sadece müşterilerimize iyi satış öncesi hizmet değil aynı zamanda iyi satış sonrası hizmet sağlar."Kafiyet önce" temel kavramına göre"Müşteri önce", biz sadece müşteriyi kazanmak değil aynı zamanda pazarı da kazanacağımıza inanıyoruz.

 

Çin TOP GOLF CO.,LTD şirket Profili 0

Geçmiş

Firmamız otomobil parçaları ve golf arabası parçaları ile profesyonel bir üretici ve tüccardır.

 

Golf arabası parçaları işinde, firmamız EZ-GO, CLUB CAR ve YAMAHA golf arabası için ışık kiti, tampon, üst, dönüş sinyali gösterge kiti, ön panel, çamurluk genişletici, jant kapağı ve diğer birçok parçayı yapmaktadır.Bu yıllarda golf arabası parçalarımız Amerika Birleşik Devletleri'nde ve diğer ülke ve bölgelerde çok iyi satıldı.Şirketimiz, Nivel, Madjax ve Red Hawk gibi kaliteli parçalar nedeniyle birçok müşteriyle istikrarlı bir iş ilişkisi kurmuştur.

 

TOP GOLF CO.,LTD 2004 yılında 50000 metrekarelik Dongguan'da kuruldu ve kapasitesi ayda yaklaşık 2000 birimdir.Arabalarımıza gelince, EZ-GO,CLUB CAR,YAMAHA'nın avantajlarını entegre ediyoruz.Bu arada, ileri Alman teknolojisini benimseyerek, ithal elektrikli arabanın teknik standartlarına uygun olarak tasarlanmış kendi araba serimizi araştırdık ve geliştirdik.Kapak parçaları, moda, güzellik ve yüksek dayanıklılık ile ön plana çıkan özel PP otomobil mühendisliği malzemesinden yapılmıştır.Bu arabalar, benzersiz ve bireysel işletim sistemi, çevik ve pürüzsüz direksiyon sistemi ve bağımsız süspansiyon sistemi ile donatılmıştır. Eşsiz stil, mükemmel kalite, kusursuz hizmet nedeniyle, müşteriler ve pazar tarafından maksimum ölçüde onaylandık.Kore, Avustralya, Hindistan, ABD, İtalya, Türkiye, Brezilya gibi markaları paylaştığımız bu ülkelerdeki müşterilerimizle iyi bir işbirliğimiz var, birbirimizle yeni ürünler geliştiriyoruz.Ayrıca, çeşitli renk ve stil konfigürasyonlarını benimseyerek farklı müşterilerin çeşitli taleplerini karşılayabiliyoruz. Müşterilerimize sadece satış öncesi iyi hizmet sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda satış sonrası da iyi hizmet veriyoruz.Müşteriler için sorunları çözmek için mühendis bile ayarlayabiliriz."Önce kalite, önce müşteri" temel konseptini izleyerek, sadece müşteriyi değil, pazarı da kazanacağımıza inanıyoruz.Müşteri ile birlikte yukarı çıkabileceğimizi umuyoruz.

Çin TOP GOLF CO.,LTD şirket Profili 0

Çin TOP GOLF CO.,LTD şirket Profili 1

Hizmet

Danışmanlık hizmeti

 

Golf arabası kısmında sizler için profesyonel tasarımlar ve öneriler sunabiliyoruz.

 

 

Ürün Hizmeti

 

Sizin için çeşitli golf arabası bölümlerinde üretim sağlıyoruz ve aynı zamanda OEM ve ODM de bizim için uygulanabilir.

 

 

Satış Sonrası Hizmet

 

Ürünler için geri bildiriminizi aldıktan sonra 24 saat içinde yanıt vereceğiz ve memnun olmayan ürünleriniz için yakında çözüm sunacağız.

Ekibimiz

100'den fazla çalışan, sizin için tek elden hizmet veren Üretim, Satış ve Araştırma ve geliştirme ile ilgilenmektedir, kendi alanlarında uzmandırlar ve size iyi hizmet ve en iyi ürünleri sunarlar.